• Karnawał w Oddziale Przedszkolnym

•  Była, była zabawa dużo się działo - tak bawiły się dzieci na zabawie karnawałowej. Były konkursy, tańce pląsy -  wszyscy mieli doskonałe humory, co widać na zdjęciach poniżej.

• Dzień Babci i Dziadka

• Babciu i Dziadziu w Dniu Waszego Święta przyjmijcie od wnuczki i wnuczka najserdeczniejsze życzenia:  dobrego zdrowia, dużo optymizmu i wszystkich marzeń spełnienia.

• Spotkanie wigilijne

• Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy II i III  zasiedli przy wigilijnym stole, były kolędy, życzenia i wspólny posiłek. Poniżej fotorelacja.

• Zapraszamy na konkurs plastyczno - techniczny

• Ozdoby bożonarodzeniowe (aniołki, bombki, choinki, zawieszki na choinkę, oraz inne dekoracje) wykonujemy dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej.Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas1-3 dostarczają pracę do szkoły, natomiast uczniowie klas 4-8 przesyłają zdjęcie ozdób na adres mailowy: mo.oleksy@gmail.com lub poprzez aplikację MS Teams Pani Monice Oleksy.Prace należy dostarczyć do dnia 18 grudnia 2020r.

• Mikołaj w Oddziale Przedszkolnym

• Tradycyjne - jak co roku Mikołaj nie zawiófł i odwiedził dzieci z Oddziału Przedszkolnego.  Do pozostałych obiecał, że dotrze do domu najpóźniej w niedzielę.

• Konkurs Plastyczny "Mój Przyjaciel Miś"

• Dzieci z oddziału przedszkolnego wzieły udział w Gminnym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę w Podegrodziu. Nagrodą jest książka i okolicznościowy dyplom.

• Andrzejki w Oddziale Przedszkolnym

• W dniu 25.11.2020 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczynią bawiły się doskonale na imprezie Andrzejkowej. Konkursy, zabawy przyniosły wiele radości wszystkim uczestnikom, a poczęstunek dostarczony przez rodziców była przepyszny.