• Dzień Matki

• W dniu dzisiejszym dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy drugiej przygotowały wspanialy występ dla swoich KOCHANYCH MAM. Ponieważ nie mogły wystapić na żywo nagrały film, który jest załączony poniżej.  Zapraszamy do obejżenia - nie tylko mamy.

Do życzeń dołącza się dyrektor szkoły, nauczyciele i pracownicy.

• Nauczanie hybrydowe od 17 maja 2021 roku - szczegóły

• Organizacja hybrydowego nauczania dla klas IV-VIII od dnia 17 do 28 maja 2021 roku.

Klasa VII i Klasa VIII

Zajęcia stacjonarne w szkole: 17.05 poniedziałek, 19.05 środa, 21.05 piątek

Zajęcia zdalne - aplikacja MS Teams: 18.05 wtorek, 20.05 czwartek, 24.05 poniedziałek, 28.05 piątek

Klasa IV i Klasa VI

Zajęcia stacjonarne w szkole: 18.05 wtorek, 20.05 czwartek, 24.05 poniedziałek, 28.05 piątek

Zajęcia zdalne - aplikacja MS Teams: 17.05 poniedziałek, 19.05 środa, 21.05 piątek.

Od 31 maja 2021 roku wracamy do szkoły  do nauczania stacjonarnego zgodnie z planem lekcji.

• Lapbooki uczniów

• Zachęcam do obejrzenia pięknych lapbooków wykonanych przez uczniów klasy 8. Zadaniem uczniów było zebranie i przedstawienie ciekawostek o krajach anglojęzycznych. Uczniowie znakomicie wywiązali się ze swojego zadania, dostarczyli przepiękne prace i zaprezentowali je na konsultacjach w szkole. Gratuluję wiedzy, pomysłowości i zdolności artystycznych!

Monika Laciuga - nauczyciel j.angielskiego

• 22 kwietnia - Dzień Ziemi

• Uczniowie klasy czwartej przygotowali plakaty różnymi technikami. Prace są rewelacyjne. Pamietajmy o Ziemi nie tylko w tym dniu.

• Konkurs Wielkanocny Prezentacja Prac

• Świąteczny konkurs „ OZDOBA WIELKANOCNA” cieszył się ogromnym powodzeniem. Decyzja o tym kogo wyróżnić nie należała do łatwych, ponieważ każda ozdoba była piękna, jedyna w swoim rodzaju. Dlatego, postanowiliśmy wyróżnić wszystkich biorących udział w konkursie. Prace możecie obejrzeć w filmiku. Zakładka "Szkoła - Filmy".
            Gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów oraz talentu artystycznego.

• Poczta Walentynkowa

• Walentynki to wyjątkowo miłe święto. W dniach  07-11 lutego w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował  akcję walentynkową dla uczniów kl. II i III. Sami uczniowie przygotowali mnóstwo  ręcznie robionych kartek walentynkowych z życzeniami  i wierszykami, które miały wywołać uśmiech i sprawić, by ten dzień był choć trochę wyjątkowy.  Ostatniego dnia akcji zgromadzone kartki z życzeniami trafiły do adresatów, dzięki poczcie walentynkowej. Nie zabrakło kartek, serduszek i uśmiechów oraz słodkich upominków.

• Życzenia Walentynkowe

• Walentynki są raz w roku, pełne szczęścia i uroku,
            a Ty stale bądź radosny, i promienny jak dzień wiosny!